KONST / Litografier / Färglitografi 13778133
nr 1377 8133
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 177/300, strandvägen. Motivet: 37x45, yttermått inklusive ram: 48x69cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:32:52
3/2 21:58:34
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund